wolność

Zdrowie i pieniądze

„Zacznij żyć” stosując naturalne produkty zawierające niezbędne składniki odżywcze.

 A czy ty chcesz być zdrowy ?

Dziś wyjałowione gleby i przetwarzanie chemiczne, dodatki, konserwanty,barwniki i inne rzeczy, którymi zaśmiecamy nasz organizm powodują ,że pewnym okresie 40 lat , 50 lat.. musimy zacząć stosować leki, bo jesteśmy chorzy.

Czy musimy być chorzy ?

ODP– Nie

Choroby to skutek zaniedbanego organizmu,niedoborów niezbędnych składników, tu dodam ,że dziś nie ma możliwości aby odżywić się z jedzenia, suplementy są niezbędne. Ponieważ jemy tyle samo co 40 lat temu a składników odżywczych jak : magnez , b12, b6 nawet 30 razy mniej niż 40 lat temu, czyli np dziś zjemy 20 bananów , kiedyś wystarczył 1 aby mieć tyle samo b6 czy kwasu foliowego.

witaminy_w_warzywach

Nie jesteśmy w stanie codziennie mieć

żywieniowego „Perfect Day”

Przykładowy żywieniowy Perfect Day powinien wyglądać następująco:

śniadanie

Kromka pełnoziarnistego pieczywa
Chuda wędlina
Porcja warzyw i owoców
Szklanka soku ze świeżych owoców

II śniadanie

Jogurt naturalny z muesli
Porcja owoców
Kawa zbożowa

lunch/obiad

Zupa krem z warzyw
Ryż brązowy
Pieczona ryba
Porcja warzyw
Szklanka wody z cytryną

kolacja

Twarożek z warzywami
Herbata bez cukru

wieczorna przekąska

Koktajl z warzyw

[box type=”warning”] Czy mamy czas na to, aby jeść tak różnorodnie? Pamiętajmy, że Perfect Day należy urozmaicać każdego dnia, aby organizm otrzymywał różnorodność składników odżywczych płynących z natury. Niech każdy z nas przeanalizuje swoją dietę ostatnich 2 tygodni i pomyśli, w jakim stopniu odżywił swój organizm. Nie ulega wątpliwości, że z powodu pędu, jaki towarzyszy codziennemu życiu, nie jesteśmy w stanie zaopatrzyć organizmu we właściwą dawkę składników odżywczych. Ponadto nie jesteśmy w stanie zjeść tyle, aby dostarczyć sobie odpowiedniej dawki witamin i minerałów.[/box]

Zadajmy sobie pytania :

Ile dałyby osoby nieuleczalnie chore , aby wrócić do zdrowia ?

Ile dałaby kobieta, która nie może mieć dzieci, aby móc je mieć ?

Ile dałbyś pieniędzy, aby twoje dzieci były zdrowe ?

Gdy stracimy zdrowie często wydajemy sporo pieniędzy na chemiczne leki, które nam zdrowia nie wrócą ,a jedynie powodują chwilowe złagodzenia problemów i powodują inne problemy, bo chemia niszczy nasz organizm, a leki to nic innego,np. produkty przeciwbólowe podrażniają i niszczą końcówki nerwów abyśmy nie czuli bólu i zaśmiecają nasz organizm – powodując skutki uboczne.

Nie możemy żałować pieniędzy na coś co jest nam niezbędne – dziś niestety są to naturalne suplementy diety.  W tym miejscu dodam , że proszę tego nie mylić z suplementami , które znajdziemy w aptece lub sklepie , bo nie są one naturalne , są stworzone przez chemików i organizm je odrzuca , wchłaniają się słabo, gdyż od 6000 lat nasz organizm nie potrzebuje żadnej chemii aby być zdrowym.

Tak samo suplementy syntetyczne diety, które spotkamy w aptekach czy sklepach są mało warte, bo są stworzone przez chemików w reakcjach chemicznych, a ludzkie DNA nie ma zaprogramowane, że jest nam potrzebne coś chemicznego do prawidłowego  funkcjonowania organizmu.

Jak chcesz zacząć żyć, jak chcesz aby twoje dzieci się normalnie rozwijały to zacznij im dawać naturalne suplementy diety. Gdyż nasze dzieci i my nigdy nie będziemy prawidłowo funkcjonować i się rozwijać, bez naturalnych składników, które są niezbędne do normalnego funkcjonowania i rozwoju organizmu. Z jedzenia nie da się dziś odżywić w pełni.

Erytrocyty odrzucają chemiczne związki i po prostu układ odpornościowy się broni przez tymi syntetycznymi ( chemicznymi) suplementami  bo traktuje je jako toksyny, dlatego się słabo wchłaniają.

Poniżej strony informacje o produkcie, który zrewolucjonizował już świat. Jest w pełni naturalny, jest w pełni bezpieczny. Jest jedynym źródłem niezbędnego niezbędnego składnika FGF, który po 25 roku życia już nie istnieje w organizmie.

Jednym z największych zabójców człowieka jest ” STRES”

przyczyny chorob - stres

„Natura sanat medicus curat”(lekarz wspomaga, natura uzdrawia)

 

Aby otrzymać więcej informacji o Laminine zapisz swój email poniżej:

imię i nazwisko:
Email:

<iframe src=”//www.slideshare.net/slideshow/embed_code/key/ru9c0TaQpQo8WJ” width=”595″ height=”485″ frameborder=”0″ marginwidth=”0″ marginheight=”0″ scrolling=”no” style=”border:1px solid #CCC; border-width:1px; margin-bottom:5px; max-width: 100%;” allowfullscreen> </iframe> <div style=”margin-bottom:5px”> <strong> <a href=”//www.slideshare.net/wolnosc/fgf-czynnik-wzrostu-fibroblatw-62903323″ title=”Fgf – czynnik wzrostu fibroblatów” target=”_blank”>Fgf – czynnik wzrostu fibroblatów</a> </strong> from <strong><a href=”//www.slideshare.net/wolnosc” target=”_blank”>wolnosc</a></strong> </div>

Dzisiaj jemy nadal tyle samo co w 1980 r. , lecz ilości składników spadły o nawet ponad 90%, tzn.,że dziś zjemy np. 20 sztuk bananów, kiedyś 1 banan zawierał tyle samo składników odżywczych.

Więc jakim cudem z jedzenia jesteśmy w stanie dostarczyć wszystkie niezbędne składniki  ?

Jakim cudem ktoś chce mieć piękne włosy, paznokcie czy skórę, a nie kupuje suplementów naturalnych diety dziś?

Odpowiedź jest taka, że dziś nie możemy funkcjonować prawidłowo bez suplementów diety.

Tak samo nie będziemy mieli pięknych włosów, skóry czy paznokci jak mamy niedobór cynku, który jest niezbędnym składnikiem budulcowym.

Stres – największy zabójca człowieka. Nauczmy się go zwalczać.

Stres ogromnie zakwasza nasz organizm i powoduje nieprawidłowości w funkcjonowaniu naszego organizmu.

Zakwaszenie to stan chorobowy w którym wiele minerałów jest wypłukiwanych z organizmu.

Tylko Alkaliczny stan organizmu daje nam zdrowie, a każdy, kto się martwi czymś nigdy nie będzie zdrowy

Dzięki lepszemu krążeniu oczyścimy nasz organizm i go w pełni odżywimy.

Dlatego Ćwicząc mięśnie i uprawiając sport każdego dnia poprawiamy nasze krążenie.

 

Człowiek składa się z 70% Wody . Woda transportuje składniki odżywcze do komórek.

Odblokowuje toksyny i oczyszcza nasz organizm. Dlatego jedzenie warzyw i owoców oraz stosowanie suplementów nie ma sensu, jeśli mamy za mało wody w organizmie, gdyż ani się w pełni nie oczyścimy ani nie odżywimy w pełni komórek komórek.

Poniżej o produkcie nowe ERY w żywieniu. Jest to 100%

naturalny , bezpieczny produkt.

Produkt Laminine jest w pełni odżywczym i w 100%

naturalnym produktem

Ten produkt to dosłownie i w przenośni złote jajko 🙂

Dlaczego ten produkt jest niezbędny dla każdego ?

  • [box type=”bio”] Jest to jedyne źródło FGF -= czynnika wzrostu fibroblastów, składnik ten znajduje się w łożysku matki oraz jeszcze podczas karmienia piersią, zanika aż do 21 roku i później już nie ma go w naszym organizmie[/box]
  • FGF jest niezbędne dla prawidłowego kształtowania organizmu.

  • Czynnik wzrostu fibroblastów czyli FGF zawarte w Laminie jest potrzebny:– w ponownym łączeniu neuronów w mózgu |– w demencji, chorobie Alzheimera, autyzmie, schizofrenii, zaburzeniach psychicznych– w tworzeniu „komórek macierzystych”– do szybkiego wykurowania mięśni i ran– do zmniejszania wydzielania kortyzolu11 badań klinicznych wykazało, że regularne stosowanie Laminine pomaga:– podwyższyć poziom serotoniny
    (niezbędne w depresji, nerwicy lękowej, schzofrenii) – zmniejszyć ból– zwiększyć jasność umysłu i koncentrację– poprawić wytrzymałość fizyczną i przywrócić energię– zwiększyć libido– pomóc w funkcjonowaniu mózgu– spalić tłuszcz– zmniejszyć oznaki starzenia– produkować kolagen dla odmłodzenia skóry– stymulować naturalne DHEA i testosteron– zwiększyć siły fizyczne, psychiczne i emocjonalne– zmniejszyć stres– wesprzeć spokojniejszy sen– przyspieszyć odzyskiwanie masy mięśniowej i zwiększyć napięcie mięśni

 

 

[box type=”warning”] FGF jest niezbędne dla prawidłowego kształtowania organizmu.[/box]

 

Jednym z najważniejszych odkryć w przypadku laminine był Czynnik wzrostu fibroblastów zwany FGF. Substancja, która nie istnieje w ciele dorosłego człowieka a także nie znajduje się w naszej diecie, jest obecna w łożysku każdego płodu i zapewniając  mu prawidłowy rozwój.

 

Produkt Laminine, jest jedynym znanym źródłem pożywienia w celu uzupełnienia naszej codziennej diety o ten zmieniający życie składnik odżywczy.

 

Twoje ciało posiada swój własny system naprawy i regeneracji zniszczonych komórek. Ten mechanizm jest sprawny i efektywny w dzieciństwie, lecz słabnie z wiekiem u każdego człowieka.

 

Czy kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego organizm dziecka rozwija się tak dynamicznie? Lub w jaki sposób młodzi ludzie błyskawicznie odzyskują energię? A czy wiesz, dlaczego dzieci są w stanie tak łatwo  zapamiętać szczegóły, nieprawdopodobnie szybko uczą się mówić  i w lot przyswajają sobie język obcy?

 

Odpowiedź leży w związku, który jest niezbędny dla prawidłowego rozwoju embrionalnego. Ten czynnik nazywanymCzynnikiem wzrostu fibroblastów (FGF). W postaci naturalnej występuj w łożysku. Z biegiem czasu  jego ilość maleje i praktycznie całkowicie zanika z wiekiem.

Nasz organizm nie jest zdolny do samodzielnej produkcji własnego FGF, w związku z tym musi pozyskiwać go z pokarmu.

 

W artykule opublikowanym w „Expert Journal” napisano, że pomimo  iż naukowcy wciąż nie wiedzą w jaki sposób działa FGF, jest oczywiste, że przyczynia się do nieprawdopodobnie  silnej regeneracji organizmu.

 

Wyjątkowością FGF jest to, że jest on w stanie tak „przekonfigurować” nasz mózg, który jest najważniejszym organem ludzkiego ciała, przyczyniając się tym samym do poprawy funkcjonowania mózgu i w rezultacie całego organizmu.

 

Czynnik wzrostu fibroblastów (FGF) trafiając do organizmu kieruje substancje odżywcze do komórek macierzystych wspomagając naprawę uszkodzonych tkanek i organów naszego ciała.

Naprawia procesy regeneracyjne w każdej komórce Twojego ciała, wpływając na uzdrowienie z szerokiego zakresu schorzeń.

 

FGF:

    Jest pomocny w tworzeniu komórek macierzystych oraz szybkim mięśni i urazów.
    FGF niszczy mutageny – zwłaszcza w chorobie Huntingtona i Alzheimera.
    Zarządza współpracą wszystkich substancji: witamin, minerałów, aminokwasów w celu regeneracji organizmu.

 

Jedną z funkcji FGF jest łączenie neuronów w mózgu, co jest niezbędne przy takich schorzeniach jak:

    demencja starcza,
    choroba Alzheimera,
    choroba Parkinsona,
    autyzm,
    schizofrenią,
    osłabienie pamięci i koncentracji.

 

FGF pomaga również w szybkim:

    odzyskaniu sprawności ruchowej,
    poprawie wzroku,
    likwidacji depresji,
    normalizacjiciśnienia krwi,
    zmniejszeniu bólu artretycznego stawów,
    regeneracji tkanek.

 

Obecny w preparacie FGF może regulować również wiele innych procesów w organizmie. Wpływa na regeneracje narządów, eliminuje problemy natury psychicznej, problemy z pamięcią, przywraca mowę u ludzi po udarze mózgu  (zaczynają mówić w ciągu kilku tygodni).

 

FGF przeprogramowuje dorosłe komórki macierzyste i aminokwasy w Twoim ciele, tworząc w organizmie własne narzędzia do odbudowy, kierując je do obszarów, które potrzebują tego najbardziej.

 

Osiągając cel, integrują się z narządami sprzyjając ich regeneracji.

 

Czynnik wzrostu fibroblastów (FGF) jest  jak architekt projektu i kierownik podczas budowy, Instruuje pracowników noszących cegły, aby prawidłowo umieścili je tam, gdzie są najbardziej potrzebne.

 

 

Prezentacja wideo Produktu Laminine

Produkt zawiera wszystkie 22 niezbędne aminokwasy

Aby otrzymać więcej informacji o Laminine zapisz swój email poniżej:

 

imię i nazwisko:
Email:

Poniżej  więcej informacji

W postaci slajdów o  FGF

Czynniku wzrostu fibroblastów

Prezentacja

Produktu Laminine na slajdach

 

http://tabelazdrowia.pl/laminine/” Więcej o Laminine

Daniel Antoniów

Tel: 782696691

Email:danielantoniow@gmail.com

skype: daniel.antoniow

GG: 21977067

Zamówienie bezpośrednie ze strony firmowej tu: tabelazdrowia.mylifepharm.com

Cena Laminine:

Laminine (30-kapsułek) € 36.20

Laminine (120-kapsułek) Ekologiczny pakiet €144.75

Laminine Family Pack 9 szt. Laminine (30-kapsułek)+ 1 Laminine za darmo : €260,55
 Dostawa: 11€
Baza wiedzy PREMIUM
Logo