🌟 Najlepsze rzeczy na świecie na stronie: Niebiański.pl 🎯 Wzory ideałów dla określonych celów na stronie: Awarena.pl 🎉Zniżki do 90% - sprawdź nasz program rabatowy

Skarbnica wiedzy

Skarbnica wiedzy

Na tej stronie znajdziemy informacje, które pokazują nam jak dbać o zdrowie i  prawdę odnośnie wielu spraw zdrowotnych. Znane autorytety, które pokazują nam jaką drogą iść aby cieszyć się wspaniałym zdrowiem  i życiem..

Kiedy zdrowie mamy to istotne jest to  istotne dla nas jest : praca, wakacje, dom, samochód i inne rzeczy, ale gdy zdrowia nie mamy to już się nie  liczy.

Aby nasz układ odpornościowy działał wyśmienicie powinniśmy dostarczać mu wszystkich niezbędnych składników odżywczych oraz nie dostarczać substancji, które mu przeszkadzają w działaniu  ułatwiając wtedy bakteriom czy pasożytom niszczenie organizmu i tworzenie np. guzów nowotworowych.

Jerzy Zięba od ponad 20-stu lat zajmuje się naturoterapią, szczególnie w odniesieniu do naturalnych metod kurowania i zapobiegania chorobom przewlekłym i nowotworom. Publikuje artykuły w prasie, jak też prowadzi wykłady dotyczące prostych i skutecznych metod kurowania i zapobiegania chorobom bez stosowania środków sztucznie syntetyzowanych.  Jest dyplomowanym hipnoterapeutą klinicznym w Australii i USA. Jest też tłumaczem książki „Cholesterol – naukowe kłamstwo”, której autorem jest dr Uffe Ravnskov. Książka ta powstała po wielu latach analiz badań medycznych czy innych publikacji medycznych, które środowisku medycznemu zupełnie nie są znane.

 

Baza wiedzy Awarena ALL
Logo
Shopping cart