🌟 Najlepsze rzeczy na świecie na stronie: Niebiański.pl 🎯 Wzory ideałów dla określonych celów na stronie: Awarena.pl 🎉Zniżki do 90% - sprawdź nasz program rabatowy

Równowaga psychiczna

Aby osiągać swoje cele i pokonywać przeszkody trzeba wiedzieć jak to zrobić , trzeba mieć motywację, inspirację i coś co będzie nam pozwalało iść do przodu, dawało nam siłę, energię oraz coś co pozwoli nam pokonać przeszkody i myśli negatywne takie jak strach czy złość. One nas zabijają i niszczą, nie pozwalają nam realizować celów , przepełniają nasz umysł i  przez te przeszkody i fobie nie możemy iść do przodu.

Poprzez ten kurs pokonasz swoje bariery, przeskoczysz każdy mur, czyli przeszkodę, która stoi na drodze do twojego celu.

Chcesz zarabiać ponad 20 000 zł miesięcznie ?  – Po prostu pomyśl co musiałbyś robić, jak to zrobić i zacznij działać w tym kierunku – jeśli to wymaga czasu – to za pamiętaj ,że czas i tak upłynie.

Najbardziej żałujemy ,że nie wykorzystaliśmy okazji – bardziej niż to że nam coś nie wyszło np. Chcemy poderwać dziewczynę i jeśli podejdziemy do niej to już coś zrobimy aby osiągnąć swój cel , nie ważne czy ona nam odmówi ,czy zareaguje inaczej, ale ważne jest to ,że próbowaliśmy i dzięki temu po prostu mamy kolejne doświadczenie – to jest naszym sukcesem, że nie boimy się próbować, pokonywać własne bariery – strachu. 

Jeśli mamy cel i o nim myślimy oraz go pragniemy to w pewnym momencie pragnienie jest tak duże , że pokonuje ono strach i inne bariery znikają.

Możemy być szczęśliwi tylko dzięki sobie, kierując się wyłącznie miłością, nie trzymając urazu i nie żyjąc w gniewie czy żalu , a  wybaczając innym robimy to wyłącznie dla siebie aby uwolnić się od żalu czy złych  – negatywnych myśli.

Zabójcze dla sukcesu jest to ,że aby go osiągnąć mamy wiele wymówek, czyli nie możemy czegoś zrobić ponieważ nie wierzymy w siebie, brak wiary w siebie pokazuje nam to jak ona jest ważna, gdyż mając wiarę w siebie nie mamy już wymówek i  po prostu robimy to co chcemy zrobić lub uczymy się tego – jak to zrobić. To nazywa się ROZWOJEM OSOBISTYM.

Baza wiedzy Awarena ALL
Logo
Shopping cart