🌟 Najlepsze rzeczy na świecie na stronie: Niebiański.pl 🎯 Wzory ideałów dla określonych celów na stronie: Awarena.pl 🎉Zniżki do 90% - sprawdź nasz program rabatowy

Pożyczanie i kredytowanie

Pożyczanie i kredytowanie to możliwości spełnienia marzeń teraz. Możemy oszczędzać i kupić wymarzony dom za 10 lat a możemy kupić już teraz płacąc np 50 % więcej.

Możemy kupić teraz super samochód, smartfon albo poczekać np. rok.

Płacimy za czas, bo każdą pożyczkę czy kredyt musimy spłacić, a dzięki natychmiastowego zastrzykowi gotówki spełniamy marzenia tu i teraz płacąc za nie jedynie większy koszt np. nie 2000 zł a 2500 zł ale mamy go już teraz i się z niego cieszymy.

Dlatego kosztem jest ten czas, który byłby nam potrzebny abyśmy nazbierali kwotę aby kupić daną rzecz ( często taniej ).

Czyli zapłaciliśmy np. 2000 zł więcej niż jakbyśmy kupili za gotówkę, ale płacąć taniej musielibyśmy rok czasu odkładać i dzięki kredytowi już jeździmy naszym autem a nie za rok czyli rok czasu jazdy autem równa się kosztami poniesionymi w związku z kredytem minus kwota bez kredytu, czyli:

całkowita suma zakupu auta z kredytem – koszt zakupu auta po roku czasu 🙂

Pożyczki, które są do 61 dni na spłatę. Są tylko na chwilę gdy brakło nam pieniędzy gdy czekamy na kolejną wypłatę lub nagły wydatek sprawia, że opłaca się wziąć takie pożyczki, tym bardziej, że cześć firma pierwszą pożyczkę promocyjną, czyli całkowicie za darmo jeśli opłacimy w terminie. 

Tym samym całkiem za darmo możemy pożyczać pieniądze w ofertach chwilówek online. Trzeba jednak uważać, aby nie wpaść w spiralę długów. Każdy może sobie wziąć taką pożyczkę jeśli ma czysty BIK i często wiele takich naraz, ale trzeba potem to opłacić, bo jeśli pożyczka jest przeterminowana to pojawiają się dodatkowe koszty i często stres dla osób w trudnej sytuacji finansowej.


Chętnie wysłuchamy Twoich przemyśleń

   Dodaj Odpowiedź

   Baza wiedzy Awarena ALL
   Logo
   Shopping cart