Odżywka białkowa

24 gramy białka w porcji

 

 

 

PR3

Produkt z dużą ilością białka

 

PurePharma PR3 jest stworzony w celu doskonałej regeneracji oraz zapewnienia twojemu organizmowi tego czego naprawdę potrzebuje czyli odbudowy, uzupełnienia i  wymodelowania sylwetki utrzymując odpowiednią ilość białka budującego nasze ciało.

 

ORGANICZNE BIAŁKO RYŻOWE

ZBUDUJ SILNIEJSZEGO SIEBIE

rebuild

Podczas treningów następuje upadek mięśniowy. Potrzebujesz odpowiednich elementów budulcowych wspomagających regenerację i odbudowę mięśni. 24 gramy białka delikatnie wydobyte z kiełków brązowego ryżu zapewnia twoim mięśniom niezbędne składniki odżywcze potrzebnych do odbudowy, więc jesteś gotowy na kolejne wyzwanie.

 

 

ORGANICZNA WODA KOKOSOWA

ZMNIEJSZA STRES OKSYDACYJNY

WYPOĆ, UZUPEŁNIJ, POWTÓRZ

Ciężka praca ma swoją cenę, a dla Ciebie ceną jest pot, który zawiera elektrolity. Przywróć co straciłeś z orzeźwiającą liofilizowaną organiczną wodą kokosową.

 

PEPTYDY KOLAGENOWE

NIGDY WIĘCEJ SŁABYCH OGNIW

replenish

Twoje ciało jest tak silne, jak jego najsłabsze ogniwo i forsowanie go może kosztować całe twoje ciało. Kolagen jest podstawowym elementem ścięgien, więzadeł i chrząstki. 2,5 g kolagenu aktywnego biologicznie – daje tobie wsparcie, którego potrzebujesz żeby przekroczyć swoje limity.

 

NIGDY WIĘCEJ SŁABYCH OGNIW

replenish       restore      rebuild

Twoje ciało jest tak silne, jak jego najsłabsze ogniwo i forsowanie go może kosztować całe twoje ciało. Kolagen jest podstawowym elementem ścięgien, więzadeł i chrząstki. 2,5 g kolagenu aktywnego biologicznie – daje tobie wsparcie, którego potrzebujesz żeby przekroczyć swoje limity.

 • Bez Sukralozy

 • Bez Laktozy

 • Bez Acesulfamu K

 • Bez Glutenu

 • Bez Aspartamu

 • Wegetariańskie

Bo liczy się każdy składnik

Organiczne białko ryżowe jest to oczyszczona część całego ziarna ryżu. Czyste białko i błonnik do zapewnienia niezbędnych elementów budulcowych dla regeneracji mięśni.

Organiczne holenderskie kakao jest wypełnione naturalnymi flawonoidami i przeciwutleniaczami – otoczone tym bogatym smakiem czekoladowym.

Organiczna woda kokosowa jest naturalnie pożywna i bogata w sole mineralne i smak. Wybraliśmy niezbędne elementy, żeby wspomagać równowagę elektrolitów i płynów.

Stewia to naturalny słodzik uzyskiwany z liści rośliny stewii. 150 razy słodsza od zwykłego cukru trzcinowego ze znikomym wpływem na poziom cukru we krwi.

Peptydy kolagenowe uzyskiwane bezpośrednio z całego białka kolagenu. Cenne składniki o właściwościach wewnątrzkomórkowych wspierające syntezę kolagenu.

Fermentowane przez maleńkie kochające rośliny bakterie, Xanthomonas campestris. Odkryta w 1950 przez naukowców USDA i stosowana jako środek stabilizujący.

skład shake białłkowego

Standardy Jakości

Korzystanie wyłącznie z naturalnych składników. Dbałość o Ciebie i naturę.

Bez białka mleka i laktozy. Łatwo się wchłania; łagodny dla żołądka.

Bez obaw, bez glutenu.

Przepisy GMP przedstawione przez amerykańską FDA stanowią wytyczne dla produkcji, testowania i kontroli jakości.

93% organicznych. Korzystanie wyłącznie z czystych składników jednocześnie dbając o naturę.

Bez sukralozy, aspartamu i sztucznych barwników. Chcemy, aby był czysty.

DANE TECHNICZNE

 

PEŁNE BIAŁKO

Po wyczerpującym treningu organizm potrzebuje białka do odbudowy mięśni. Proteiny wytwarza się przez połączenie 20 różnych bloków zwanych aminokwasami w milionach różnych sposobów. Do szybkiego i optymalnego odzysku, mięśnie potrzebują wszystkich tych aminokwasów, zwłaszcza aminokwasów „leucynowego”, która rozpoczyna proces odtworzenia. PR3 zawiera wszystkie 20 aminokwasy, oferując kompletne i naturalne źródło białka. Z 2 g leucyny w porcji, PR3 zapewnia przepis na najlepsze wyniki.

NIEZBĘDNE ELEKTROLITY

Optymalna wydajność opiera się na równowadze. Po ciężkiej pracy organizm chłodzi się poprzez pocenie się. Ponadto ciepło, woda i niezbędne elektrolity też zostają utracone. Woda kokosowa jest pełen orzeźwiający elektrolity, aby przywrócić równowagę.

BIOAKTYWNY KOLAGEN

 

Kolagen jest ważną częścią wszystkich tkanek łącznych w organizmie – ścięgien, więzadeł i stawów. Mięśnie reagują szybciej na trening niż tkanka łączna, które mogą narazić Cię na ryzyko lub szkody. Peptydy kolagenowe uzyskiwane są z wołowego białka kolagenowego; Oczyszczony i skoncentrowany, aby zapewnić Ci peptydy kolagenowe, które wspierają syntezę kolagenu.

FAQ. Pytania i odpowiedzi

My używamy organicznego holenderskiego kakao, żeby uzyskać pełniejszy, ciemniejszy i mniej gorzki smak czekoladowy

Ważne jest, aby organizm otrzymał niezbędne składniki odżywcze, których potrzebuje. Zaraz po treningu organizm zaczyna regenerację. Otrzymanie składników budulcowych jest potrzebne do właściwej odbudowy po treningu i może zoptymalizować proces regeneracyjny.

Zaleca się, żeby dorośli otrzymywali 0.8-1.6g białka / kg masy ciała / dzień w zależności od poziomu aktywności fizycznej. Z 24g białka w porcji PurePharma PR3 jest to świetny sposób, aby uzyskać niezbędną ilość składników odżywczych po treningu, gdy ich najbardziej potrzebujesz.

PurePharma PR3 jest najlepszym bezmlecznym białkiem i regeneracyjnym suplementem. Oprócz tego ma pełny profil aminokwasów i optymalną ilość „sport” aminokwasów leucyny w jednej porcji do stymulowania regeneracji mięśni. Zapewnia niezbędne elektrolity do pomocy przywrócenia funkcji komórkowych i bilansu płynów. Dostarcza również peptydy kolagenowe do pomocy i wsparcia tkanki łącznej.

Przechowuj PurePharma PR3 poza bezpośrednim działaniem promieni słonecznych, z dala od źródeł ciepła.

W trakcie ćwiczeń następuje upadek mięśniowy i po wyczerpującym treningu organizm potrzebuje białka do odbudowy mięśni. Proteiny wytwarza się przez połączenie 20 różnych bloków zwanych aminokwasami w milionach różnych sposobów. Do szybkiego i optymalnego odzysku, mięśnie potrzebują wszystkich tych aminokwasów, zwłaszcza aminokwasów „leucynowego”, która rozpoczyna proces odtworzenia. PR3 zawiera wszystkie 20 aminokwasy, oferując kompletne i naturalne źródło białka. Z 2 g leucyny w porcji, PR3 zapewnia przepis na najlepsze wyniki.

PR3 jest wykonana z ekologicznych składników, wolnych od glutenu, nabiału, soi, orzechów i sztucznych dodatków jest to czysty i naturalny produkt regeneracyjny. Jak w przypadku każdego suplementu diety, należy skonsultować się z lekarzem opieki zdrowotnej przed użyciem tego produktu, zwłaszcza jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, przewidujesz operacje, bierzesz leki regularnie albo jesteś pod nadzorem lekarza.

Kobiety w ciąży potrzebują większej ilości protein, niż pozostałe kobiety. Suplementacja jest dobrym sposobem, aby dostarczyć ciału niezbędny kompleks substancji budulcowych.

 • Twoje ciało potrzebuje potasu, również podczas ciąży. Suplementacja potasem może pomóc w zapobieganiu puchnięcia.
 • Przyjmowanie wystarczającej ilości kolagenu podczas ciąży jest kluczowe, gdyż dostarcza to ważnych protein, których dziecko potrzebuje, aby zdrowo rosnąć. Nasze peptydy kolagenowe pochodzą od krów hodowanych bez użycia hormonów.
 • Stewia uznana jest przez FDA za bezpieczną do stosowania podczas ciąży. PurePharma PR3 jest organiczna, wykonana z wysokiej jakości składników bez sztucznych dodatków. Jak przy każdej suplementacji dietu, skonsultuj się z lekarzem przed użyciem produktu, szczególnie jeżeli jesteś w ciąży, karmisz, oczekujesz na operację, regularnie przyjmujesz lekarstwa lub jesteś pod opieką lekarską.

Białka są materiałem budulcowym niezbędnym naszemu ciału do życia. Białka w ludzkim ciele powstają poprzez różne kombinacją 20 aminokwasów. Niektóre z nich mogą zostać wytworzone przez ciało, podczas gdy inne musimy przyjmować z pożywieniem, gdyż ciało nie potrafi ich wyprodukować. Kompletne białko zawiera odpowiednią dawkę wszystkich 9 niezbędnych aminokwasów.

Jedna porcja zawiera 80 mg stewii.

Flawonidy i antyoksydanty odgrywają ważną rolę w układzie odpornościowym naszego ciała.

W skrócie, brązowy ryż jest całym ziarnem ryżu, a biały ryż jest przetworzonym ziarnem ryżu brązowego.

 • Brązowy ryż jest poddany przetworzeniu jedynie poprzez usunięcie łupiny (zewnętrznej warstwy ziarna).
 • Biały ryż jest przetwarzany poprzez usunięcie warstwy otrębów i zarodka z ryżu brązowego pozostawiając jedynie część skrobiową. Witaminy, minerały i błonnik są niszczone w procesie przetwarzania.

Tak długo, jak przyjmujesz niezbędne aminokwasy i co najmniej 1,5 g leucyny, „sportowego aminokwasu” na porcję, nie ma znaczenia czy białko jest pochodzenia zwierzęcego, roślinnego czy pochodzi z nabiału. PR3 zapewnia pełen komplet aminokwasów i dostarcza 2 g leucyny na porcję.

Zapraszam do kontaktu w celu otrzymania szczegółów zamówienia produktów.

 

Cena 1 szt. to 289 zł

Opakowanie:

950 g , w tym: 25 porcji po 38 g na porcję

100% naturalna odżywka_białkowa

100% naturalna odżywka_białkowa

Wymieszaj 1 miarkę z wodą lub z ulubionym napojem. Spróbuj wymieszać z bananami, jagodami lub kostkami lodu, aby stworzyć swój własny ulubiony smak ze wszystkimi składnikami odżywczymi, które organizm potrzebuje. Każda butelka zawiera 25 smaczne i potężne porcje.

Baza wiedzy PREMIUM
Logo