🌟 Najlepsze rzeczy na świecie na stronie: Niebiański.pl 🎯 Wzory ideałów dla określonych celów na stronie: Awarena.pl 🎉Zniżki do 90% - sprawdź nasz program rabatowy

Odżywka białkowa

 24 gramy białka w porcji

Brak produktu. Produktów białkowych polecam szukać na stronie: https://tabelazdrowia.pl/?s=bia%C5%82ko&post_type=product

PR3

 

PurePharma PR3 jest stworzony w celu doskonałej regeneracji oraz zapewnienia twojemu organizmowi tego czego naprawdę potrzebuje czyli odbudowy, uzupełnienia i  wymodelowania sylwetki utrzymując odpowiednią ilość białka budującego nasze ciało.

 

ORGANICZNE BIAŁKO RYŻOWE

 

ZBUDUJ SILNIEJSZEGO SIEBIE

 

Podczas treningów następuje upadek mięśniowy. Potrzebujesz odpowiednich elementów budulcowych wspomagających regenerację i odbudowę mięśni. 24 gramy białka delikatnie wydobyte z kiełków brązowego ryżu zapewnia twoim mięśniom niezbędne składniki odżywcze potrzebnych do odbudowy, więc jesteś gotowy na kolejne wyzwanie.

ORGANICZNA WODA KOKOSOWA

 

ZMNIEJSZA STRES OKSYDACYJNY

 

Ciężka praca ma swoją cenę, a dla Ciebie ceną jest pot, który zawiera elektrolity. Przywróć co straciłeś z orzeźwiającą liofilizowaną organiczną wodą kokosową.

PEPTYDY KOLAGENOWE

 

NIGDY WIĘCEJ SŁABYCH OGNIW

 

Twoje ciało jest tak silne, jak jego najsłabsze ogniwo i forsowanie go może kosztować całe twoje ciało. Kolagen jest podstawowym elementem ścięgien, więzadeł i chrząstki. 2,5 g kolagenu aktywnego biologicznie – daje tobie wsparcie, którego potrzebujesz żeby przekroczyć swoje limity.

 

NIGDY WIĘCEJ SŁABYCH OGNIW

Twoje ciało jest tak silne, jak jego najsłabsze ogniwo i forsowanie go może kosztować całe twoje ciało. Kolagen jest podstawowym elementem ścięgien, więzadeł i chrząstki. 2,5 g kolagenu aktywnego biologicznie – daje tobie wsparcie, którego potrzebujesz żeby przekroczyć swoje limity.

 • Bez Sukralozy

 • Bez Laktozy

 • Bez Acesulfamu K

 • Bez Glutenu

 • Bez Aspartamu

 • Wegetariańskie

Bo liczy się każdy składnik

Organiczne białko ryżowe jest to oczyszczona część całego ziarna ryżu. Czyste białko i błonnik do zapewnienia niezbędnych elementów budulcowych dla regeneracji mięśni.

Organiczne holenderskie kakao jest wypełnione naturalnymi flawonoidami i przeciwutleniaczami – otoczone tym bogatym smakiem czekoladowym.

Organiczna woda kokosowa jest naturalnie pożywna i bogata w sole mineralne i smak. Wybraliśmy niezbędne elementy, żeby wspomagać równowagę elektrolitów i płynów.

Stewia to naturalny słodzik uzyskiwany z liści rośliny stewii. 150 razy słodsza od zwykłego cukru trzcinowego ze znikomym wpływem na poziom cukru we krwi.

Peptydy kolagenowe uzyskiwane bezpośrednio z całego białka kolagenu. Cenne składniki o właściwościach wewnątrzkomórkowych wspierające syntezę kolagenu.

Fermentowane przez maleńkie kochające rośliny bakterie, Xanthomonas campestris. Odkryta w 1950 przez naukowców USDA i stosowana jako środek stabilizujący.

Standardy Jakości

Korzystanie wyłącznie z naturalnych składników. Dbałość o Ciebie i naturę.

Bez białka mleka i laktozy. Łatwo się wchłania; łagodny dla żołądka.

Bez obaw, bez glutenu.

Przepisy GMP przedstawione przez amerykańską FDA stanowią wytyczne dla produkcji, testowania i kontroli jakości.

93% organicznych. Korzystanie wyłącznie z czystych składników jednocześnie dbając o naturę.

Bez sukralozy, aspartamu i sztucznych barwników. Chcemy, aby był czysty.

DANE TECHNICZNE

 

PEŁNE BIAŁKO

Po wyczerpującym treningu organizm potrzebuje białka do odbudowy mięśni. Proteiny wytwarza się przez połączenie 20 różnych bloków zwanych aminokwasami w milionach różnych sposobów. Do szybkiego i optymalnego odzysku, mięśnie potrzebują wszystkich tych aminokwasów, zwłaszcza aminokwasów „leucynowego”, która rozpoczyna proces odtworzenia. PR3 zawiera wszystkie 20 aminokwasy, oferując kompletne i naturalne źródło białka. Z 2 g leucyny w porcji, PR3 zapewnia przepis na najlepsze wyniki.

NIEZBĘDNE ELEKTROLITY

Optymalna wydajność opiera się na równowadze. Po ciężkiej pracy organizm chłodzi się poprzez pocenie się. Ponadto ciepło, woda i niezbędne elektrolity też zostają utracone. Woda kokosowa jest pełen orzeźwiający elektrolity, aby przywrócić równowagę.

BIOAKTYWNY KOLAGEN

 

Kolagen jest ważną częścią wszystkich tkanek łącznych w organizmie – ścięgien, więzadeł i stawów. Mięśnie reagują szybciej na trening niż tkanka łączna, które mogą narazić Cię na ryzyko lub szkody. Peptydy kolagenowe uzyskiwane są z wołowego białka kolagenowego; Oczyszczony i skoncentrowany, aby zapewnić Ci peptydy kolagenowe, które wspierają syntezę kolagenu.

FAQ. Pytania i odpowiedzi

My używamy organicznego holenderskiego kakao, żeby uzyskać pełniejszy, ciemniejszy i mniej gorzki smak czekoladowy

Ważne jest, aby organizm otrzymał niezbędne składniki odżywcze, których potrzebuje. Zaraz po treningu organizm zaczyna regenerację. Otrzymanie składników budulcowych jest potrzebne do właściwej odbudowy po treningu i może zoptymalizować proces regeneracyjny.

Zaleca się, żeby dorośli otrzymywali 0.8-1.6g białka / kg masy ciała / dzień w zależności od poziomu aktywności fizycznej. Z 24g białka w porcji PurePharma PR3 jest to świetny sposób, aby uzyskać niezbędną ilość składników odżywczych po treningu, gdy ich najbardziej potrzebujesz.

PurePharma PR3 jest najlepszym bezmlecznym białkiem i regeneracyjnym suplementem. Oprócz tego ma pełny profil aminokwasów i optymalną ilość „sport” aminokwasów leucyny w jednej porcji do stymulowania regeneracji mięśni. Zapewnia niezbędne elektrolity do pomocy przywrócenia funkcji komórkowych i bilansu płynów. Dostarcza również peptydy kolagenowe do pomocy i wsparcia tkanki łącznej.

Przechowuj PurePharma PR3 poza bezpośrednim działaniem promieni słonecznych, z dala od źródeł ciepła.

W trakcie ćwiczeń następuje upadek mięśniowy i po wyczerpującym treningu organizm potrzebuje białka do odbudowy mięśni. Proteiny wytwarza się przez połączenie 20 różnych bloków zwanych aminokwasami w milionach różnych sposobów. Do szybkiego i optymalnego odzysku, mięśnie potrzebują wszystkich tych aminokwasów, zwłaszcza aminokwasów „leucynowego”, która rozpoczyna proces odtworzenia. PR3 zawiera wszystkie 20 aminokwasy, oferując kompletne i naturalne źródło białka. Z 2 g leucyny w porcji, PR3 zapewnia przepis na najlepsze wyniki.

PR3 jest wykonana z ekologicznych składników, wolnych od glutenu, nabiału, soi, orzechów i sztucznych dodatków jest to czysty i naturalny produkt regeneracyjny. Jak w przypadku każdego suplementu diety, należy skonsultować się z lekarzem opieki zdrowotnej przed użyciem tego produktu, zwłaszcza jeśli jesteś w ciąży, karmisz piersią, przewidujesz operacje, bierzesz leki regularnie albo jesteś pod nadzorem lekarza.

Kobiety w ciąży potrzebują większej ilości protein, niż pozostałe kobiety. Suplementacja jest dobrym sposobem, aby dostarczyć ciału niezbędny kompleks substancji budulcowych.

 • Twoje ciało potrzebuje potasu, również podczas ciąży. Suplementacja potasem może pomóc w zapobieganiu puchnięcia.
 • Przyjmowanie wystarczającej ilości kolagenu podczas ciąży jest kluczowe, gdyż dostarcza to ważnych protein, których dziecko potrzebuje, aby zdrowo rosnąć. Nasze peptydy kolagenowe pochodzą od krów hodowanych bez użycia hormonów.
 • Stewia uznana jest przez FDA za bezpieczną do stosowania podczas ciąży. PurePharma PR3 jest organiczna, wykonana z wysokiej jakości składników bez sztucznych dodatków. Jak przy każdej suplementacji dietu, skonsultuj się z lekarzem przed użyciem produktu, szczególnie jeżeli jesteś w ciąży, karmisz, oczekujesz na operację, regularnie przyjmujesz lekarstwa lub jesteś pod opieką lekarską.

Białka są materiałem budulcowym niezbędnym naszemu ciału do życia. Białka w ludzkim ciele powstają poprzez różne kombinacją 20 aminokwasów. Niektóre z nich mogą zostać wytworzone przez ciało, podczas gdy inne musimy przyjmować z pożywieniem, gdyż ciało nie potrafi ich wyprodukować. Kompletne białko zawiera odpowiednią dawkę wszystkich 9 niezbędnych aminokwasów.

Jedna porcja zawiera 80 mg stewii.

Flawonidy i antyoksydanty odgrywają ważną rolę w układzie odpornościowym naszego ciała.

W skrócie, brązowy ryż jest całym ziarnem ryżu, a biały ryż jest przetworzonym ziarnem ryżu brązowego.

 • Brązowy ryż jest poddany przetworzeniu jedynie poprzez usunięcie łupiny (zewnętrznej warstwy ziarna).
 • Biały ryż jest przetwarzany poprzez usunięcie warstwy otrębów i zarodka z ryżu brązowego pozostawiając jedynie część skrobiową. Witaminy, minerały i błonnik są niszczone w procesie przetwarzania.

Tak długo, jak przyjmujesz niezbędne aminokwasy i co najmniej 1,5 g leucyny, „sportowego aminokwasu” na porcję, nie ma znaczenia czy białko jest pochodzenia zwierzęcego, roślinnego czy pochodzi z nabiału. PR3 zapewnia pełen komplet aminokwasów i dostarcza 2 g leucyny na porcję.

Zapraszam do kontaktu w celu otrzymania szczegółów zamówienia produktów.

 Brak produktu. Produktów białkowych polecam szukać na stronie: https://tabelazdrowia.pl/?s=bia%C5%82ko&post_type=product

Wymieszaj 1 miarkę z wodą lub z ulubionym napojem. Spróbuj wymieszać z bananami, jagodami lub kostkami lodu, aby stworzyć swój własny ulubiony smak ze wszystkimi składnikami odżywczymi, które organizm potrzebuje. Każda butelka zawiera 25 smaczne i potężne porcje.

Baza wiedzy Awarena ALL
Logo
Shopping cart